ESCAPE ROOM – SOPOT

Uruchom pokłady kreatywności i podejmij walkę z czasem!

Gra typu real escape (escaperoom, escape room) to nie tylko znakomita zabawa, ale także sposób na sprawdzenie własnego sprytu i możliwości umysłu. Exit Plan to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska, Sopotu i Gdyni, gdzie emocje sięgają zenitu, a adrenalina pobudza do działania. Ta nowa forma rozrywki, jaką jest escaperoom, to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i nie tylko..

JAK TO DZIAŁA?

Wyobraź sobie, że z grupą przyjaciół zostajesz zamknięty w pokoju na 60 minut. Aby wyjść z pokoju musisz rozwiązać szereg zagadek, na podstawie znalezionych wskazówek. Na tym właśnie polega escape game!. Wskazówkami mogą być przedmioty, znaki, cyfry, litery, etc.
Myślisz, że łatwo jest się wydostać z takiego real escape roomu? Nasze pokoje różnią się stopniem trudności – wybierzcie zatem pokój ucieczki z odpowiednim dla Was poziomem trudności.

Do Waszej dyspozycji oddaliśmy 4 tematyczne escape rooms, odwiedź ten, którego tematyka podoba Ci się najbardziej, zbierz grupę przyjaciół i zarezerwuj termin już dziś! Rezerwacja zajmie Ci tylko chwilę! Gwarantujemy, że spędzicie te 60 minut w niezapomniany sposób!

ESCAPEROOM DLA CIEBIE

Do Waszej dyspozycji oddajemy 4 pokoje (escaperoom), o różnorodnej tematyce i odmiennym poziomie trudności. Każdy escape room ma swoją unikalną historię, która wprowadzi Ciebie i Twoich towarzyszy w świat tajemnicy i  zagadek. Na początek polecamy nasz escape room Sekret Detektywa Joe White’a. Nie jest to zwykły pokój typu „Sherlock” jakich pełno w innych miejscach typu escaperoom. To pokój z zawiłą historią, której zakończenie jest zaskakujące i nieprzewidywalne.
Dla wprawionych graczy polecamy escape room Cela w którym poczujecie się jak skazańcy zamknięci w celi śmierci. To pokój dedykowany osobom o mocnych nerwach i fanów filmu „Piła” ;).

Tym, którzy chcą przeżyć przygodę jakiej nie ma w żadnym innym escaperoom w Polsce polecamy nasz pokój Upside Down – jedyny w Polsce escape room do góry nogami!

Czwarty escape room Garnizon jest naszym najczęściej wybieranym pokojem ze starannie dobraną fabułą i przedmiotami w wyselekcjonowany sposób dobranymi do momentu w historii.

Jeśli podczas gry okaże się, że wybraliście escape room za trudny, lub też utkniecie w martwym punkcie i pomyślicie, że nie ma ucieczki z tego pokoju (no escape) to nasz Mistrz Gry udzieli Wam wskazówek jak uciec z pokoju.

JESTEŚ TURYSTĄ?

Jeśli dopiero co przyjechałeś do Trójmiasta i planujesz odwiedzić jeszcze stare miasto, skwer w Gdyni, PGE Arena lub interesuje Cię plaża w Sopocie, to koniecznie na swoją listę zapisz jeszcze Exit Plan w Sopocie. Łatwo nas znajdziesz, znajdujemy się na monciaku, czyli ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie, blisko nas znajduje się Uniwersytet Gdański – Wydział Zarządzania i Ekonomii. Możesz nas odwiedzić kończąc swoją wycieczkę na molo w Sopocie, gdyż niecałe 10 min pieszo od nas znajduje się plaża w Sopocie oraz Zatoka Sztuki. Zaraz po grze możesz wraz z przyjaciółmi odwiedzić jakiś klub w Sopocie na monciaku, a to wszystko pieszo, nie musisz nawet wsiadać do SKM!

DLA KOGO?

Zaplanowaliśmy zabawę dla wszystkich. Szczególnie polecamy ją osobom, które interesują łamigłówki i zabawy logiczno-strategiczne.
Mile widziane są firmy podczas wyjść integracyjnych – zapraszamy do zakładki „Dla firm