CELA

Zostałeś niesłusznie oskarżony i osadzony w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Istnieje jednak szansa, aby się niego wydostać. W tym samym pokoju przed laty osadzono Harrego Copperdini, któremu jako jedynemu udało się zbiec… w celi zauważasz wskazówki i lawinę zagadek… spiesz się…zostało tylko 60 minut.

Poziom trudności: 5/5 mega ultra trudny

Rezerwuj pokój

GARNIZON

Wcielasz się w postać agenta misji specjalnej, której celem było odbicie współpracownika przetrzymywanego jako zakładnika. Coś jednak poszło nie tak.

Masz 60 minut, aby wydostać się z pułapki. Ściany pokoju rodzą coraz to nowe zagadki, a czas ucieka…

Poziom trudności: 3/5 średni

Rezerwuj pokój

TAJEMNICA DETEKTYWA JOE WHITE’A

Przed Tobą kolejne wyzwanie. Tym razem masz do rozwiązania zagadkę tajemniczego zniknięcia Gustava. Sprawą zajmował się detektyw Joe White, który również znalazł się w kręgu podejrzanych…

Masz 60 minut, aby znaleźć obciążające go dowody i wydostać się z gabinetu przed powrotem detektywa, a pokój aż roi się od niewyjaśnionych zagadek… Szybko, czas ucieka!

Poziom trudności: 2/5 początkujący

Rezerwuj teraz

ZAPOMNIANA WYSPA

Jako jedyny ocalałeś z katastrofy lotniczej, która miała miejsce nad Oceanem Atlantyckim. Z trudem dotarłeś do nieznanego brzegu. Wszystko wskazuje na to, że znalazłeś się na bezludnej wyspie. Jednak szybko orientujesz się, że nie jesteś pierwszą osobą, która tutaj dotarła. Napotkany szkielet ludzki nie napawa optymizmem. Odczuwasz niepokój i jedyne o czym teraz myślisz to jak uciec z tej zapomnianej przez świat wyspy.

Poziom trudności: 4/5 średni

Rezerwuj teraz